top of page

Lato 2023

Jumanji

Półkolonie językowe

WCIĄGAJĄCA GRA LUB BEZLUDNA WYSPA

Tego lata przygotujcie się na wyprawę w teren, obcowanie z naturą i duuużo świeżego powietrza. Na dzieci czekać będzie misja pełna zagadek i nieprzewidzianych wyzwań, które rozwiązać będzie można poprzez współpracę, zaangażowanie i kreatywność. Niezwykła gra (Jumangji) zaprowadzi nas w głąb dziecięcej wyobraźni i jedynie jej pomyślne zakończenie pozwoli nam się z niej wydostać. Inną przygodą z jaką przyjdzie nam się zmierzyć będzie rozbicie się na bezludnej wyspie i próba odnalezienia drogi do domu (Desert Island).

Program półkolonii prowadzony będzie wyłącznie w języku angielskim. Świetna zabawa połączona z intensywną nauką języka obcego? Tak, to jest to!

Jesteśmy entuzjastami leśnej edukacji i pracy z dziećmi w oparciu o założenia NVC oraz w duchu rodzicielstwa bliskości.

Sprawdź nasze turmusy:

I.      26 - 30 czerwca 2023                   II.     03 - 07 lipca 2023

III.    10 - 14 lipca 2023                              IV.   07 - 11 sierpnia 2023

 

Półkolonie dla dzieci w wieku 6 - 12 lat.

day camp fun.jpg
adventure

Jumanji

DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ W GRĘ

safari.png

Wyobraź sobie, że znajdujesz starą, zapomnianą grę i zwyczajnie z nudów rzucasz kostką... Nagle gra "ożywa" i wciąga cię do środka! Wydostać się możesz tylko jeśli ukończysz rozgrywkę...

Turnus JUMANGJI to tydzień pełen ekscytujących wyzwań, których podejmą się uczestnicy wyprawy. Dzieci będą mierzyć się z zadaniami w oparciu o grę terenową rozpisaną na 5 dni! Każdy dzień to element misji, którą dzieci muszą ukończyć, aby powrócić do realnego świata!

 

Nie zabraknie zagadek, łamania kodów, poszukiwania zaginionych artefaktów, tworzenia projektów ani sportowych rozgrywek. Podczas turnusu dzieci prowadzić będą bloga opisując swoje przygody!

Bawimy się wyłącznie w języku angielskim, w luźnej, wspierającej atmosferze. Najważniejsze jest dla nas, aby dzieci spędziły miło czas, łącząc zabawę z nauką.

Turnusy:

I.    26 - 30 czerwca 2023

III.   10 - 14 lipca 2023

Desert Island

ROBITKOWIE ZNAJDĄ DROGĘ DO DOMU

A co gdybśmy rozbili się na bezludnej wyspie i nie mogli się z niej wydostać? Gdybyśmy musieli szukać sposobów na przetrwanie, znalezienie pomocy, czy wskazówek jak odnaleźć drogę do domu?

Turnus DESERT ISLAND to tydzień podczas którego dzieci wcielą się w zaginionych rozbitków na bezludnej wyspie. Starając się odnaleźć drogę powrotną do domu, będą musieli stawić czoła niezwykłym przygodom, wykazać się niezłomną odwagą i kreatywnością!

 

Turnus oparty będzie na złożonej grze terenowej. Każdy dzień to dawka emocjonujących zadań, wyzwań, rozwiązywania zagadek, łamania szyfrów i eksperymentów, aby wydostać się z pułapki i wrócić do domu.  Nagrywając vloga każdego dnia, udokumentują swoje zmagania i podzielą się fascynującymi szczegółami!

Zabawa całkowicie w języku angielskim, w luźnej, wspierającej atmosferze. Dzieci będą się bawić wyśmienicie na każdym poziomie zaawansowania językowego.

Turnusy:

II.    03 - 07 lipca 2023

III.   07 - 11 sierpnia 2023

island.png
exploring

Jak to będzie wyglądać?

SZCZEGÓŁY

  • Zbiórka o godz. 9:00 w Gdańsku Osowej w szkole językowej Agnes Learning Club, zakończenie o godz. 17:00. Czeka nas 8h wspaniałej zabawy z niezwykłymi przygodami.
  • Wyruszymy na całodzienne wyprawy na terenie Trójmista.
  • Zapewniamy wyżywienie: obiad, podwieczorek, przekąski i wodę. Dzieci przynoszą ze sobą drugie śniadanie i podpisany bidon.
  • Poprowadzimy zabawy całkowicie w języku angielskim (40 h). Dziecko nie musi być biegłe, aby wziąć udział w półkoloniach.
  • Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem w organziacji i przeprowadzaniu eventów dla dzieci.
  • Zapewniamy ubezpieczenie NNW.
  • Koszt 790 zł/turnus. Warunkiem zakwalifikowania się na wybrany turnus jest wpłata 200 zł opłaty rezerwacyjnej (bezzwrotna w momencie rezygnacji) oraz uiszczenie pozostałej kwoty (590 zł) najpóźniej w dniu rozpoczęcia turnusu.
  • Nasze półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty.
Desert Island
bottom of page