top of page
Home

Lato 2024

Secret Agents Academy

Półkolonie
przygodow0-językowe

CODZIENNE ZACHWYCAJĄCE WYPRAWY

Wyobraź sobie półkolonie dla swojego dziecka, które spędzi na świeżym powietrzu, będąc w ciągłym ruchu, ucząc się języka angielskiego podczas codziennych aktywności. Naszym pomysłem na niezapomniany wypoczynek jest obcowanie z naturą, uruchamianie naturalnej ciekawości dzieci oraz pobudzanie ich do bycia kreatywnymi i sprawczymi.

Już w te wakacje dzieci będą miały szansę zgłębiać tajniki pracy zespołowej rozwiązując szereg zagadek, pokonując gry terenowe, łamiąc szyfry, odgadując brakujące informacje, a to wszystko na całodziennych wyprawach po Trójmieście i nie tylko. Przygotowaliśmy 3 tematy naszych tegorocznych półkolonii. Szczegóły każdego z nich poniżej. Kliknij w odpowiedni przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

 

Program półkolonii prowadzony będzie wyłącznie w języku angielskim. Świetna zabawa połączona z intensywną nauką języka obcego? Tak, to jest to!

Jesteśmy entuzjastami leśnej edukacji, metody projektowej i pracy z dziećmi w oparciu o założenia NVC oraz w duchu rodzicielstwa bliskości. Stawiamy na wypoczynek na świeżym powietrzu i dużej dawce ruchu!

Tegoroczne turmusy:

I.      24 - 28 czerwca 2024                  

II.     01 - 05 lipca 2024

III.    15 - 19 lipca 2024                             

IV.   12 - 16 sierpnia 2024

V.    19 - 23 sierpnia 2024                     

VI.   26 - 30 sierpnia 2024

 

Półkolonie dla dzieci w wieku 6 - 12 lat.

Całodzienne wyprawy na łono natury
Zabawy na świeżym powietrzu
1687971266313

Secret Agents Academy

DOŁĄCZ DO DRUŻYNY SUPERBOHATERÓW

Szlak w Gdyni Redłowie

Turnus SECRET AGENTS ACADEMY to tydzień pełen ekscytujących wyzwań, których podejmą się uczestnicy wyprawy. To turnus dla młodych superbohaterów, którym nie straszne fascynujące przygody. Potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji, rozwiązać każdą zagadkę i zauważyć zaginiony trop.

 

Nie zabraknie zagadek, łamania kodów, poszukiwania zaginionych szlaków, tworzenia projektów ani sportowych rywalizacji. Podczas turnusu dzieci prowadzić będą dziennik tajnego agenta, aby zaznaczyć wszystkie wykonane misje.

Bawimy się wyłącznie w języku angielskim, w luźnej, wspierającej atmosferze. Najważniejsze jest dla nas, aby dzieci spędziły miło czas, łącząc zabawę z nauką.

Turnusy:

I.    24 - 28 czerwca 2024

IV.   12 - 16 sierpnia 2024

Lost in the Wonderland

ODNAJDŹ SWOJĄ MAGICZNĄ DROGĘ POWROTNĄ

Turnus LOST IN THE WONDERLAND to tydzień podczas którego dzieci zagubią się w krainie czarów...  Starając się odnaleźć drogę powrotną do domu, będą musieli stawić czoła magicznym przygodom, wykazać się niezłomną odwagą i kreatywnością!

 

Turnus oparty będzie na złożonej grze terenowej. Każdy dzień to dawka emocjonujących zadań, tajemniczych wyzwań, rozwiązywania zagadek, łamania szyfrów i eksperymentów, aby wydostać się z pułapki i wrócić do domu.  Dzieci będą dokumentować swoje przeżycia fotografując zaczarowaną krainę, tworząc unikalny album.

Zabawa całkowicie w języku angielskim, w luźnej, wspierającej atmosferze. Dzieci będą się bawić wyśmienicie na każdym poziomie zaawansowania językowego.

Turnusy:

II.    01 - 05 lipca 2024

V.   19 - 23 sierpnia 2024

Plac zabaw Park Adventure
1689109138593

Back in Time

A GDYBY TAK COFNĄĆ SIĘ W CZASIE?

Pałac Opatów w Gdańsku Oliwie

Turnus BACK IN TIME to tydzień pełen zaskakujących zwrotów akcji. Uczestnicy wyprawy będą podróżować w czasie raz do przeszłości, raz do przyszłości jeśli odnajdą magiczny amulet, który im to umożliwi... Dzieci czekać będą niesamowite przeżycia, fascynujące historie i niezapomniane wędrówki!

Turnus składać się będzie z gry terenowej, która prowadzić będzie przez różne miejsca przepełnione zapierającymi dech w piersiach historiami. Nie obędzie się bez zagadek, sekretnych szyfrów i łamania kodów. Dzieci stworzą właśną mapę miejsc, do których warto wrócić.

Cały turnus prowadzony jest w języku angielskim, w miłej i wspierającej atmosferze. Dziecko nie musi znać języka, aby odnaleźć się w zadanich, plusem jest, że zdecydowanie osłucha się z językiem.

Turnusy:

III.    15 - 19 lipca 2024

VI.   26 - 30 sierpnia 2024

Jak to będzie wyglądać?

SZCZEGÓŁY

  • Zbiórka o godz. 9:00 w Gdańsku Osowej pod Szkołą Podstawową nr 81, zakończenie o godz. 17:00 w tym samym miejscu. Czeka nas 8h wspaniałej zabawy z niezapomnianymi przygodami.
  • Wyruszymy na całodzienne wyprawy na terenie Trójmista.
  • Zapewniamy wyżywienie: obiad, podwieczorek, przekąski i wodę. Dzieci przynoszą ze sobą drugie śniadanie i podpisany bidon.
  • Poprowadzimy zabawy całkowicie w języku angielskim (40 h). Dziecko nie musi być biegłe z języka, aby wziąć udział w półkoloniach.
  • Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem w organziacji i przeprowadzaniu eventów dla dzieci.
  • Zapewniamy ubezpieczenie NNW.
  • Koszt 949 zł/turnus. Warunkiem zakwalifikowania się na wybrany turnus jest wpłata 300 zł opłaty rezerwacyjnej (bezzwrotna w momencie rezygnacji) oraz uiszczenie pozostałej kwoty (649 zł) najpóźniej 2 dni przed planowanym startem turnusu.
  • Nasze półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty.
Adventure Park Gdynia Kolibki

Formularz zapisów:

Lost in the Wonderland
Back in Time
Formularz zapisów
bottom of page