Wakacje w Anglii

Summer camp at Stowe

NIEZAPOMNIANE WAKACJE W ANGLII

Obóz letni w Stowe to niesamowite przeżycie w przepięknie położonej szkole pod okiem wykwalifikowanego personelu. Stowe znajduje się 6 km od miasteczka Buckingham, 45 min od Oxfordu i 90 min od Londynu.

Dzieci uczą się języka angielskiego nie tylko podczas samych lekcji, ale również poprzez sztukę, kulturę, rzeźbę, sport i naturę.

Obóz podzielony jest na dwie grupy wiekowe (7-12 lat i 13-17 lat), aby jeszcze lepiej dopasować program do możliwości uczniów.

Nowe przyjaźnie

Grupy wiekowe

PROGRAM DOPASOWANY DO UCZESTNIKÓW

All English Senior
13 - 17 lat
All English EXAM
13 - 17 lat
All English Junior
7 - 12 lat
Kreatywne zajęcia

Jak wygląda obóz letni?

DZIECI Z CAŁEGO ŚWIATA, ANGIELSKI 24H/7

Obóz letni w Stowe to nie tylko nauka języka angielskiego, ale przede wszystkim aktywny wypoczynek w międzynarodowym środowisku w bardzo dobrze wyposażonej szkole w Anglii.

Organizatorzy dbają o to, aby dzieci rozwijały swoją niezależność, współpracę w grupie, przywództwo, podejmowanie decyzji, a także umiały się zaprezentować.

 

Dzieci dzielone są na drużyny, które poprzez poczucie przynależności, w bezpiecznych i przyjaznych warunkach współzawodniczą ze sobą zdobywając Regent Lion points, które zachęcają je do wyrażania siebie i interakcji w języku angielskim.

Czas dzieci jest solidnie wypełniony angażującymi zajęciami, takimi jak: pływanie, waterpolo, netball, yoga, siatkówka, badminton, rugby, piłka nożna, koszykówka, taniec, spacery, gotowanie, henna, zajęcia artystyczne, modelowanie w glinie i inne.

 

Wieczorami organizowane są wydarzenia takie jak: Talent & Fashion Show, Murder Mysteries, czy Casino Nights.

Dzieci biorą udział w tzw Performance Projects, mają szansę rozwijać się w dyskusji, ocenianiu, występowaniu. Co tydzień wybierany jest inny projekt do zrealizowania, może nim być np. kręcenie filmu, przedstawienie, debata lub prezentacja.

tenis
Zabawy z piłką
przepiękna okolica
teatr
bilard
lekcje
basen
pokoje

Szczegóły:

  • ZAKWATEROWANIE: dziewczynki i chłopcy umieszczeni są w innych częściach szkoły. Pokoje są, w zależności od wieku, 1-4 osobowe

  • JĘZYK ANGIELSKI: zajęcia są prowadzone w godzinach porannych w max 12 os. grupach. Codziennie mają zadania domowe, a co tydzień testy. Na koniec dzieci otrzymują certyfikat i raport z postępów.

  • WYCIECZKI: co tydzień dzieci jadą na 2 wycieczki, jedna całodniowa w soboty i jedna krótsza we wtorki. Miejsca wycieczek: Oxford, Cambridge, Bicester, Leicester, Kenilworth Castle, Stratford-Upon-Avon, Londyn

terminy

Turnusy zaczynają się od

7 lipca - 10 sierpnia 2020

Minimalny czas pobytu

2 tygodnie, maksymalny 5 tygodni.

KOSZT TURNUSU

Im dłużej zostajesz tym mniej płacisz!

ok 1400 GBP za tydzień

Jadąc z Agnes otrzymasz rabat w wysokości 5%!!!

CENA ZAWIERA

Pełne zakwaterowanie z wyżywieniem, wszystkie zajęcia językowe, sportowe i inne, dwie wycieczki (całodniową i pół-dniową), całodobową opiekę

DODATKOWO

Dodatkowo należy wykupić ubezpieczenie oraz przeloty i zabrać ze sobą kieszonkowe.

Przy zebraniu się grupy pomagamy przy transferze dzieci do Stowe!

Masz pytania?

Copyright 2017- Agnes Learning Club - POLITYKA PRYWATNOŚCI

basen

Dla miłośników wody, na terenie Regent Stowe znajduje się przepiękny basen