top of page

Nasza oferta

chłopiec Farbowanie
Studenci collegu w korytarzu

Kursy językowe

WARTO SIĘ ROZWIJAĆ

Znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Otwiera drzwi wielu możliwościom. Możesz studiować na zagranicznych uczelniach, zdobyć wymarzoną pracę, czy odkryć na nowo podróżowanie, poznając kulturę mieszkańców i  niuanse językowe danego kraju.

To trening umysłu, poprawa koncentracji i świetna zabawa! Możesz zawrzeć przyjaźnie z ludźmi z całego świata, osiągnąć swoje cele, przełamać swoje wewnętrzne bariery.

Nauka bywa trudna, długa, męcząca... ale jak satysfakcjonujący jest jej efekt! Kiedy bez problemu możesz wyrazić swoje myśli w obcym języku!

Pomyśl o ile łatwiej będą miały Twoje dzieci znając języki już w młodym wieku. Świat będzie stał dla nich otworem, czekając, aby spełniały swoje marzenia!

Kursy dla dzieci

WSPANIAŁA PRZYGODA Z JĘZYKIEM

W nauczaniu dzieci ważne jest, aby czerpały z tego radość! To musi być dobra zabawa. Ciekawe lekcje angażują dzieci do współpracy z lektorem i motywują do podejmowania kolejnych wyzwań.

Jesteśmy zwolennikami naturalnego przyswajania języka obcego, dlatego na naszych lekcjach nie używamy języka ojczystego. Stwarzamy za to, w kontrolowanych warunkach, obcojęzyczne środowisko, aby  dać dzieciom satysfakcję z kolejnych sukcesów jakie odnoszą na każdej lekcji.

Wiedza zdobyta w ten sposób pozostaje na dłużej w głowie i zdecydowanie lepiej jest wykorzystywana w praktyce. Poprawia się także koncentracja i pamięć dziecka, co pozytywnie wpływa na inne obszary jego życia.

język angielski dla dzieci
Kursy dla dzieci
Kursy dla nastolatków

Kursy dla nastolatków

W PEŁNI WYKORZYSTANY CZAS NA NAUKĘ

A co myślisz o kursie językowym dla swojego nastoletniego dziecka? Nigdy nie jest za późno, aby zacząć swoją przygodę z językiem obcym! Wspaniale też jest kontynuować rozwijanie i utrwalanie zdobytej już wiedzy.

W naszej szkole dzielimy uczniów według poziomu zaawansowania językowego, co oznacza, że nie koniecznie uczniowie jednej grupy są w tym samym wieku. Każdy nowy uczeń przechodzi test kwalifikujący w formie pisemnej i ustnej, a następnie przydzielany jest do odpowiedniej grupy.

Kursy dla nastolatków obejmują kursy ogólne oraz przygotowujące do różnych egzaminów, takich jak: egzamin 8 klasisty, matura oraz egzaminy Cambridge (FCE, CAE, CPE).

Zajęcia prowadzimy w dwóch modułach:

  • 2 razy w tygodniu 60 min

  • 2 razy w tygodniu 90 min

Lekcje konstruowane są tak, aby maksymalnie wykorzystać czas na naukę i utrwalenie wprowadzanego materiału. Prowadzone są w oparciu o autorski program napisany konkretnie pod daną grupę.

Uczniowie siedzą na schodach
Studenci nastolatków
Kursy dla dorosłych

Kursy dla dorosłych

PRZEŁAM BARIERĘ JĘZYKOWĄ

Laptop & Coffee
Żeński uczeń z laptopem

Ile lat uczysz się języka i nadal się go nie nauczyłeś? Myślisz sobie, że to jest niemożliwe, żeby opanować język w swoim wieku? Nic bardziej mylnego! Każdy ma szansę władać językiem obcym, ale pod warunkiem, że znajdzie tego idealnego nauczyciela.

Kursy dla dorosłych prowadzone są w naszej szkole w małych grupach, ok. 3-4 osobowych.Każdy ma wtedy szansę aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Głównym aspektem kursu są konwersacje, czyli nauka swobodnego komunikowania się i przezwyciężania barier. Ważnym jest też, to, że kładziemy nacisk na język praktyczny i naukę w kontekście. Tak, aby zdobyta wiedza była przydatna w naszym życiu oraz zrozumiała kiedy i jak ją używać.

Zajęcia proponujemy w dwóch modułach:

  • 2 razy w tygodniu 60 min

  • 1 raz w tygodniu 90 min

Zajęcia konstruowane są w oparciu o autorski program nauczania tworzony dla konkretnej grupy i jej potrzeby.

bottom of page