O nas

Poznajcie nas

PROFESJONALIŚCI Z PASJĄ

Agnes Learning Club tworzy zespół lektorów z wykształceniem kierunkowym, przygotowaniem pedagogicznym, bogatym doświadczeniem oraz fantastyczną pasją do nauczania!

Połączenie odpowiednich kompetencji zawodowych z wrodzonym zamiłowaniem do przekazywania wiedzy, sprawia, że będziesz dobrze czuł się na naszych zajęciach. Szybciej przezwyciężysz wewnętrzne bariery, aby coraz lepiej poznawać wybrany przez siebie język i robić znaczące postępy w krótkim czasie.

teachers
 • AGNIESZKA ANTROPIK

  Dyrektor Metodyczny,

  Lektorka języka angielskiego

  very young learners specialist

  Znana wszystkim jako Agnes. To dzięki jej pasji i zaangażowaniu powstała nasza szkoła! Absolwentka Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła także Studium Tłumaczy English Unlimited. Uczestniczyła w licznych konferencjach metodycznych organizowanych przez wydawnictwa m.in. Oxford, Cambridge, Pase, EduNation oraz British Council. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w kształceniu przedszkolaków
  i maluszków w żłobku, dzieci w wieku szkolnym, młodzieży oraz dorosłych.

  W naszej szkole pełni funkcję Dyrektora Metodycznego oraz lektora języka angielskiego. Obecnie współpracuje również z przedszkolami na terenie Gdańska.

 • NATALIA FIEREK

  Lektorka języka angielskiego,

  young learners specialist

  W naszej szkole jest lektorką języka angielskiego i prowadzi głównie zajęcia z dziećmi oraz młodzieżą. Ukończyła Filologię Angielską w PWSNS w Gdyni. Jest również animatorem, dzięki czemu ma głowę pełną niekończących się pomysłów, które pomagają jej w tworzeniu kreatywnych scenariuszy zajęć. Interesuje się niekonwencjonalnymi metodami nauczania angielskiego, animacją czasu wolnego oraz nieustannym rozwojem osobistym. Posiada certyfikat uczestnictwa w warsztatach metodycznych „Kreatywnie angielski”, „100 pomysłów na kreatywne zajęcia języka angielskiego”, „Każdy język ma swoja muzykę” oraz wychowawcy kolonijnego i animatora zabaw dla dzieci. Nauczanie jest jej największą pasją, której z uśmiechem się poświęca.

 • ANDRZEJ BLOCH

  Lektor języka angielskiego,

  teenagers & adult specialist

  Jest lektorem języka angielskiego uczący dzieci ostatnich klas szkół podstawowych, młodzież oraz osoby dorosłe. Zajęcia zawsze są dostosowane do poziomu ucznia. Prowadzi także przygotowania do egzaminów First (FCE), CAE, CPE, TOEFL, IELTS oraz do egzaminu ósmoklasisty, matury. . Ukończył studia licencjackie na Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Olsztynie. Jest absolwentem studiów magisterskich Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

 • KAMILA CZUBAK

  Lektorka języka angielskiego,

  young learners & teens specialist

  W naszej szkole jest lektorką języka angielskiego i prowadzi głównie zajęcia z dziećmi oraz młodzieżą. Absolwentka Filologii angielskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

  Zwolenniczka nieszablonowych pomysłów na lekcje. Szukająca inspiracji na szkoleniach metodycznych jak i w codziennym życiu. W wolnych chwilach uwielbia podróżować i gotować.

 • JOANNA KRAUSE

  Lektorka języka hiszpańskiego

  young learners and adults specialist

  W naszej szkole jest lektorką języka hiszpańskiego.

 • PAULINA MILER

  Obsługa klienta

  W naszej szkole zajmuje się obsługą klienta. To z nią będziesz najczęściej rozmawiać przez telefon, spotkasz ją w naszym sekretariacie i dowiesz się o bieżących sprawach.

  Jest pozytywną i pomocną osobą, która zaraża swoim promiennym uśmiechem.  Z wykształcenia pani fotograf, która pasjonuje się fotografią analogową i cyfrową.

Copyright 2017- Agnes Learning Club - POLITYKA PRYWATNOŚCI