top of page

Wakacje w Anglii

Summer camp at Stowe

NIEZAPOMNIANE WAKACJE W ANGLII

Obóz letni w Stowe to niesamowite przeżycie w przepięknie położonej szkole pod okiem wykwalifikowanego personelu. Stowe znajduje się 6 km od miasteczka Buckingham, 45 min od Oxfordu i 90 min od Londynu.

Dzieci uczą się języka angielskiego nie tylko podczas samych lekcji, ale również poprzez sztukę, kulturę, rzeźbę, sport i naturę.

Obóz podzielony jest na dwie grupy wiekowe (7-12 lat i 13-17 lat), aby jeszcze lepiej dopasować program do możliwości uczniów.

Program obozu językwgo w Regent Stowe jest bardzo obszerny. Zajęcia językwe, artystyczne, sportowe to tylko część atrakcji jakie czekają na dzieciaki
Nowe przyjaźnie

Grupy wiekowe

PROGRAM DOPASOWANY DO UCZESTNIKÓW

All English Senior
13 - 17 lat

Uczniowie tej grupy wiekowej (13 - 17 lat) mają zajęcia językowe bazujące na treningu umiejętności oraz struktury języka oparte na Interest Based Learning, czyli nauczaniu poprzez interesujące ich zagadnienia. Lekcje rozwijają myślenie krytyczne, pielęgnują poczucie sukcesu i opierają się na zainteresowaniach z dziedziny sportu i zdrowia (Sport & Health), muzyki i wykonywania sztuki (Music & Performing Arts), sztuki i designu (Art & Design) oraz nauki i technologii (Science & Technology).

All English EXAM
13 - 17 lat

Dla uczniów w grupie wiekowej 13 - 17 lat (Seniors) proponowany jest także kierunek egzaminacyjny, gdzie podczas zajęć mogą przygotowywać się do wybranego egzaminu: IELTS, Cambridge: First (FCE) oraz Advanced (CAE). FCE i CAE uczniowie mogą zdawać podczas pobytu.

Zajęcia z Interest Based Learning i Performance Project zastępowane są zajęciami przygotowującymi do wybranego egzaminu
(11 godzin).

All English Junior
7 - 12 lat

Młodszą grupą wiekową (7 - 12 lat) opiekują się odpowiednio wykwalifikowani i dobrani nauczyciele i opiekunowie, którzy podczas ich pobytu w Stowe zachęcają ich i pobudzają do interakcji z innymi w języku angielskim.

 

Najmłodsi są otoczeni szczególną troską podczas kursu, mają dużo specjalnie dobranych zajęć oraz ustaloną wcześniejszą porę spania (21:30).

Kreatywne zajęcia

Jak wygląda obóz letni?

DZIECI Z CAŁEGO ŚWIATA, ANGIELSKI 24H/7

Obóz letni w Stowe to nie tylko nauka języka angielskiego, ale przede wszystkim aktywny wypoczynek w międzynarodowym środowisku w bardzo dobrze wyposażonej szkole w Anglii.

Organizatorzy dbają o to, aby dzieci rozwijały swoją niezależność, współpracę w grupie, przywództwo, podejmowanie decyzji, a także umiały się zaprezentować.

 

Dzieci dzielone są na drużyny, które poprzez poczucie przynależności, w bezpiecznych i przyjaznych warunkach współzawodniczą ze sobą zdobywając Regent Lion points, które zachęcają je do wyrażania siebie i interakcji w języku angielskim.

Czas dzieci jest solidnie wypełniony angażującymi zajęciami, takimi jak: pływanie, waterpolo, netball, yoga, siatkówka, badminton, rugby, piłka nożna, koszykówka, taniec, spacery, gotowanie, henna, zajęcia artystyczne, modelowanie w glinie i inne.

 

Wieczorami organizowane są wydarzenia takie jak: Talent & Fashion Show, Murder Mysteries, czy Casino Nights.

Dzieci biorą udział w tzw Performance Projects, mają szansę rozwijać się w dyskusji, ocenianiu, występowaniu. Co tydzień wybierany jest inny projekt do zrealizowania, może nim być np. kręcenie filmu, przedstawienie, debata lub prezentacja.

tenis
Zabawy z piłką
przepiękna okolica
teatr
bilard
lekcje
basen
pokoje

Szczegóły:

  • ZAKWATEROWANIE: dziewczynki i chłopcy umieszczeni są w innych częściach szkoły. Pokoje są, w zależności od wieku, 1-4 osobowe

  • JĘZYK ANGIELSKI: zajęcia są prowadzone w godzinach porannych w max 12 os. grupach. Codziennie mają zadania domowe, a co tydzień testy. Na koniec dzieci otrzymują certyfikat i raport z postępów.

  • WYCIECZKI: co tydzień dzieci jadą na 2 wycieczki, jedna całodniowa w soboty i jedna krótsza we wtorki. Miejsca wycieczek: Oxford, Cambridge, Bicester, Leicester, Kenilworth Castle, Stratford-Upon-Avon, Londyn

Regent to nowoczesna szkoła języa angielskiego w Anglii

terminy

Turnusy zaczynają się od

11 lipca -

14 sierpnia 2021

Minimalny czas pobytu

1 tydzień, max. 5 tygodni.

KOSZT TURNUSU

 1400 GBP

za tydzień

PROMOCJA - 50 GBP przy zapisie do 14 czerwca 2021

CENA ZAWIERA

Pełne zakwaterowanie z wyżywieniem, wszystkie zajęcia językowe (21 h), sportowe i inne, dwie wycieczki (całodniową i pół-dniową), całodobową opiekę

DODATKOWO

Dodatkowo należy wykupić ubezpieczenie oraz przeloty i zabrać ze sobą kieszonkowe.

Przy zebraniu się grupy pomagamy przy transferze dzieci do Stowe!

Masz pytania?

bottom of page